Praca

KONTROLER STANÓW MAGAZYNOWYCH

Zakres obowiązków:

– kontrola zgodności ilościowej i jakościowej wydawanego towaru,

– kontrola stanów magazynowych,

– współpraca z działem magazynu, sprzedaży,

– udział w okresowych inwentaryzacjach.

Wymagania:

– komunikatywność, dyspozycyjność,

– dokładność i skrupulatność, zaangażowanie w wykonywane zadania,

– umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych.

Oferujemy:

– zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

– pracę 1-zmianową,

– zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– szkolenia wdrożeniowe.

MAGAZYNIER / SPRZEDAWCA

– gospodarka magazynowa – przyjmowanie towarów na magazyn, odbiór jakościowy i ilościowy dostarczonych produktów,

– załadunek i rozładunek transportów,

– planowanie zapasów magazynowych,

– wydawanie towarów,

– obsługa klientów.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w pracy w hurtowni lub składzie budowlanym oraz uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

– możliwość podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia umiejętności.